top of page
Logo_Sparten_Claim2.png

Attīsta prasmes un sagatavo

braucēju pilsētvidei

Ripo uz leju un uzzini vairāk

Velozinis ir unikāla vieta pilsētvidē, kas drošos apstākļos māca gan bērniem, gan pieaugušajiem dažādas veloprasmes (koordināciju, līdzsvaru, sasvēršanos, manevrēšanu u.c.), uzlabo jau esošās iemaņas un veiklību, lai kļūtu par drošu un pārliecinātu satiksmes dalībnieku pilsētā.

 

3 SOĻI, LAI KĻŪTU PAR PĀRLIECINĀTU VELOBRAUCĒJU!

Ikvienam braucējam ir iespēja iepazīties ar katru pilsētā sastopamo šķērsli, un praktizēties tos izbraukt droši un pareizi.

1. SOLIS

IEPAZĪTIES AR ELEMENTU

1-solis.png

2. SOLIS

​MĀCĪTIES IZBRAUKT ELEMENTU VELOTRASĒ

2-solis.png

3. SOLIS

DOTIES PILSĒTĀ UN DEMONSTRĒT APGŪTĀS PRASMES

3-solis.png
UNADJUSTEDNONRAW_thumb_3826.jpg

Iegravētās līnijas norāda uz pareizāko braukšanas trajektoriju, lai šķērsotu elementus droši un stabili ne tikai piedzīvojumu trasē, bet arī pilsētā.

​PĀRDOMĀTA PILSĒTAS INFRASTRUKTŪRAS IMITĀCIJA

Katram Velozinis trases elementam ir rūpīgi izstrādāts dizains tā, lai būtu piemērots ikvienam braucējam jebkurā vecumā. Modulārie koka / metāla elementi ir iedalīti četrās kategorijās, un katra no tām ietver dažādu prasmju apgūšanu un attīstīšanu, imitējot dažādus pilsētvidē sastopamus šķēršļus (trepes, sliedes, apmales, bedrītes, guļošos policistus, līkumus u.c.).

1_PILSĒTAS KLASIKA.png

​PILSĒTAS KLASIKA

Trepes, sliedes, guļošie policisti, apmales... - tā ir pilsētas klasika! Elementi māca pārvarēt dažādas ceļa seguma un reljefa maiņas, attīsta reakciju un apstāšanās prasmes.

1.001W_potholes_wide_1.png
Logo_Sparten_Claim.png

BEDRĪTES

2.001_snake_1.png
Logo_Sparten_Claim.png

APSTEIDZĒJS

2__LĪKUMI.png

LĪKUMI

Elementi māca izbraukt dažada veida līkumus un virāžas, izmantojot gan stūres pagriešanas, gan sasvēršanās metodes, kā arī trenē manevrēšanas un apsteigšanas prasmes.

3_LĪDZSVARS.png

LĪDZSVARS

Līdzsvara elementi attīsta stabilitāti, koordināciju, pārvarot dažādas šauras, pat slīpas uzbrauktuves vai pārbrauktuves. Galamērķis tiks sasniegts droši un bezbailīgi!

3.001_seesaw_1.png
Logo_Sparten_Claim.png

ŠŪPOLES

4.001_camel_1.png
Logo_Sparten_Claim.png

KAMIELIS

4__PIEDZĪVOJUMS.png

PIEDZĪVOJUMS

Jautrie elementi māca izjust velosipēdu, pārvarot dažādus lēcienus un kalniņus. Braucēji uzzinās, kas ir Gravitācijas un inerces likumi. Jautrība garantēta!

bottom of page