Logo_Sparten_Claim2.png

Velozinis ir jaunākā

We Build Parks inovācija 

Ripo uz leju un uzzini vairāk 

RADĀM IESPĒJU MĀCĪTIES AR PRIEKU!

Velozinis ir rūpīgi izstrādāta, izglītojoša vide gan bērniem, gan pieaugušajiem, kas drošos apstākļos māca dažādas veloprasmes. Trases modulārie koka / metāla elementi ir kombinēti ar ikdienā sastopamām ceļa zīmēm un asfalta marķējumiem, kas imitē pilsētas infrastruktūru, rada izpratni par satiksmi un sagatavo ikvienu velobraucēju.

Logo ar papildus elementiem_bez fona.png
197opening_Janis-min.jpg

JAUTRA AKTIVITĀTE IKVIENAM!

Velozinis koncepta ietvaros ir izstrādātas mācību velospēles. Tās ir lieliskas aktivitātes gan veloparka apmeklētājiem ikdienā, gan pilsētas pasākumos. Pēc trases uzstādīšanas pilsētai tiek nodotas spēļu noteikumu vadlīnijas, kā arī vizuālie un drukas materiāli (ilustrācijas, diplomi, uzlīmes utt.), lai varētu rīkot sacensības skolām, bērnudārziem un visiem pilsētas iedzīvotājiem, piemēram, pilsētu svētku pasākumu ietvaros.

PILSĒTA, LIELPILSĒTA VAI METROPOLE?

Ir iespēja izvēlēties no dažādu izmēru, formu un sarežģītības pakāpju velopilsētu komplektiem. Mēs nodrošināsim individuālu pieeju, pielāgojot Velozinis trasi atbilstoši pilsētas iespējām un pieejamās teritorijas izmēram, kā arī sagatavosim vizualizācijas un radīsim risinājumus citām iecerēm.

M-2.png

KOPĀ PAR DROŠĪBU UZ CEĻIEM:

1280px-Bta_logo.svg.png
emblema_vp.png
csdd.png
velosolutions_logo.png

PAR MUMS

Mūsu komandu veido aktīvās atpūtas piekritēji un entuziasti, kuri ir arī savas jomas eksperti - dizaineri, inženieri, tehniķi, būvnieki, arhitekti un mārketinga speciālisti, kā arī citi lieliski talanti, kuru aizraušanās ir kļuvusi par nodarbošanos.

​Mūsu mērķis ir unikāli un radoši veloparki kā jauns un moderns aktīvās atpūtas galamērķis gan pilsētvidē, gan ārpus tās.

Uzzini vairāk par mums:

WBP_logo ar com.png

"Mūsu radītie aktīvās atpūtas parki iedvesmo cilvēkus darīt aizraujošas lietas. Velozinis ir unikāls pasaules līmenī, jo bērni attīsta prasmes un izglītojas nemanot, spēlējot velo spēles! Lai jautri Velozinī, lai droši pilsētvidē! "

/ Jānis Jansons, We Build Parks CEO /

PAR BTA

„BTA Baltic Insurance Company” ir apdrošināšanas tirgus līderis Baltijas valstīs ar plašāko pakalpojumu klāstu, kas veicina inovatīvu ideju attīstību. Kā sociāli atbildīgs uzņēmums, BTA rūpējas par sabiedrības labklājību un drošību, atbalstot projektus, kas veicina inovāciju ieviešanu drošības uzlabošanā, jo it īpaši, ja tie ir bērni. BTA Velozinis ir lielisks piemērs tam, kā no ikdienas situācijas rodas iedvesmojoši projekti, kuros iesaistās gan privātais, gan pašvaldību sektori.

 

Uzzināt plašāk par BTA spied šeit:

1280px-Bta_logo.svg.png