top of page
BTA Velozinis_header_EE_sekundarais-rgb-2.png

VELOMASTER ON RATTAPARK, KUS LAPSED ÕPIVAD ÜLETAMA LINNAKESKKONNAS ESINEVAID TAKISTUSI NAGU ASTMED, ÄÄREKIVID, RÖÖPAD JA ERINEVAD PINNASED.

Logo_Sparten_Claim.png

Modulaarelemendid loodi selleks, et võimaldada ratturitel õppida, areneda ja katsetada jalgrattasõitu ohutus ja lõbusas keskkonnas.

ARENDA
OMA OSKUSI

ATTĪSTA_PRASMES.jpg

Nii algajad kui ka kogenud ratturid saavad arendada oma igapäevaseid sõiduoskusi parandades oma tasakaalu, koordinatsiooni, stabiilsust, kiirusetunnetust, manööverdamis - ja isegi hüppamisoskust. Linnaelemendid õpetavad neile ühtlasi õigete joonte valimist.

VELOZINIS_IZGLĪTO.jpg

VELOMASTER
HARIB

Iga Velomasteri element kujutab mingit linnakeskkonna objekti nagu äärekivid, astmed ja kurvid. Igal takistusel on oma lugu ja iga takistuse ületamise kohta on praktiline näpunäide. Need õppetunnid julgustavad sind tegema esimest sammu ja harjutamist jätkama.

VELO MÄNGUD

Velo_games_icon_Jõgi.png

Rattasõit on lõbus, aga see on veel lõbusam koos oskusi arendavate elementidega! Velomaster võimaldab mängu käigus õppida, valmistada rattureid ette linnakeskkonnaks ja julgustada neid linnaliiklusse sukelduma. Teeme ära!

“Kesklinna spordialale ehitatud rattapark on platvorm õppimiseks nii lastele kui ka täiskasvanutele.  Seal arendavad nad rattasõiduoskusi, mida on igapäevaselt linnaliikluses väga vaja, õppides rattamänge mängides ja sõpradega aega veetes iga elementi kasutama. Velomaster on igale linnale väärtuslik täiendus!"

/ INETA RUDZĪTE, RIIA KESKLINNA HUMANITAARKOOLI DIREKTOR / 

RADĀM IESPĒJU MĀCĪTIES AR PRIEKU!

Velozinis ir rūpīgi izstrādāta, izglītojoša vide gan bērniem, gan pieaugušajiem, kas drošos apstākļos māca dažādas veloprasmes. Trases modulārie koka / metāla elementi ir kombinēti ar ikdienā sastopamām ceļa zīmēm un asfalta marķējumiem, kas imitē pilsētas infrastruktūru, rada izpratni par satiksmi un sagatavo ikvienu velobraucēju.

Logo ar papildus elementiem_bez fona.png
197opening_Janis-min.jpg

JAUTRA AKTIVITĀTE IKVIENAM!

Velozinis koncepta ietvaros ir izstrādātas mācību velospēles. Tās ir lieliskas aktivitātes gan veloparka apmeklētājiem ikdienā, gan pilsētas pasākumos. Pēc trases uzstādīšanas pilsētai tiek nodotas spēļu noteikumu vadlīnijas, kā arī vizuālie un drukas materiāli (ilustrācijas, diplomi, uzlīmes utt.), lai varētu rīkot sacensības skolām, bērnudārziem un visiem pilsētas iedzīvotājiem, piemēram, pilsētu svētku pasākumu ietvaros.

BTA kohta lisateabe saamiseks klõpsake siin:

1280px-Bta_logo.svg.png

PAR BTA

„BTA Baltic Insurance Company” ir apdrošināšanas tirgus līderis Baltijas valstīs ar plašāko pakalpojumu klāstu, kas veicina inovatīvu ideju attīstību. Kā sociāli atbildīgs uzņēmums, BTA rūpējas par sabiedrības labklājību un drošību, atbalstot projektus, kas veicina inovāciju ieviešanu drošības uzlabošanā, jo it īpaši, ja tie ir bērni. BTA Velozinis ir lielisks piemērs tam, kā no ikdienas situācijas rodas iedvesmojoši projekti, kuros iesaistās gan privātais, gan pašvaldību sektori.

 

PAR MUMS

Mūsu komandu veido aktīvās atpūtas piekritēji un entuziasti, kuri ir arī savas jomas eksperti - dizaineri, inženieri, tehniķi, būvnieki, arhitekti un mārketinga speciālisti, kā arī citi lieliski talanti, kuru aizraušanās ir kļuvusi par nodarbošanos.

​Mūsu mērķis ir unikāli un radoši veloparki kā jauns un moderns aktīvās atpūtas galamērķis gan pilsētvidē, gan ārpus tās.

Veel meie kohta:

WBP_logo ar com.png

KOOS OHUTUMATE TEEDE JAOKS:

1280px-Bta_logo.svg.png
emblema_vp.png
csdd.png
velosolutions_logo.png
bottom of page